دوره آموزش مصاحبه و رزومه نویسی

دوره آموزش مصاحبه و رزومه نویسی

رزومه مشخصات و سوابق حرفه اي شماست. هدف رزومه اين است كه كارفرما با مطالعه آن (سوابق شغلي داوطلبان استخدام) متوجه شود آنها از چه مهارتهايي برخوردار هستند، چه تجربياتي دارند، چه نوع كارهايي را انجام داده اند و از نظر علمي و عملي در چه سطحي هستند.

هر کسی بنا به سلیقه و دانسته های خود یا بعضا الگوبرداری، رزومه ای را تهیه می کند و به وسیله آن برای فرصت های شغلی، درخواست خود را ارسال می کند. ارائه الگوهای مناسب در تدوین رزومه و کلمات و واژه های متناسب و شکل بندی ساختار رزومه می تواند، یک رزومه متفاوت را به کارفرما ارائه کند و شانس موفقیت در به دست آوردن موقعیت های شغلی را برای کارجویان افزایش دهد. علاوه بر رزومه، آشنایی با تکنیک های موفقیت در مصاحبه استخدامی، برای دستیابی به موقعیت شغلی، اهمیت فراوانی دارد. مصاحبه استخدامي از مراحل مهم فرايند انتخاب فرد براي تصدي شغل است. لذا لازم است توسط افراد متخصص انجام گيرد.

همچنین برخلاف سده‌هاي گذشته كه تعداد محدودي شغل در هر جامعه‌اي تعريف شده بود و رقابت كمي براي رسيدن به يك شغل وجود داشت، اين روز‌ها رقابت شغلي بسيار سخت است. بسياري از افراد داراي مدارك تحصيلي بالا هستند و براي دست يافتن به جايگاه‌هاي شغلي بهتر با يكديگر رقابت مي‌كنند. در سال‌هاي گذشته بسياري از مديران به دنبال جذب افرادي با مدارك تحصيلي بالا از دانشگاه‌هاي معتبر بودند اما امروزه بيشتر مديران به دنبال افرادي هستند كه مهارت‌هاي كاري بيشتري دارند. همين عوامل سبب شده است كه اهميت مصاحبه شغلي بيشتر شود به همین دلیل موسسه حسابداری محاسبان با هدف یاری رساندن به حسابداران جویای کار وهمچنین فارغ التحصیلان سایر رشته ها و کمک به تحقق این امر، این دوره آموزشی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، این دوره به صورت کاملا کاربردی توسط مدیران ارشد که خود صدها مصاحبه کاری از کارجویان را دیده و انواع رزومه کارجویان را خوانده اند و تمام نواقص کارجویان و دلیل موفق نشدن آنها را می داند، برگزار می گردد.

محتوای دوره :(مخاطبان چه می آموزند؟)


اصول کلی و نحوه نگارش خوب و قابل قبول رزومه ها
آیتم های رزومه و خطاهای نوشتاری در رزومه
مقایسه رزومه نویسی در ایران و کشور های دیگر به اختصار
تمرین عملی برای نوشتن رزومه
شبیه سازی مصاحبه های استخدامی
اصول مصاحبه فردی در استخدام

این دوره برای چه کسانی مفید می باشد:

کلیه فارغ التحصیلان کلیه رشته ها به خصوص رشته حسابداری و کلیه افراد جویای کار

مزایای شرکت در دوره :

1-بالا بردن سطح قبولی در استخدام
2- با اعتمادبه نفس بالاتری شخص جویای کار در مصاحبه شرکت می کند
3-آشنایی با انواع سوالات کارفرما و پاسخ درست وبه جا به آن ها

ابزار کار:

تابلو
ماژیک
فرم رزومه

طول مدت دوره:

سرمایه زمانی این دوره 2هفته می باشد.( 4 جلسه 2 ساعتی آموزشی)

رزرو دوره آموزش مصاحبه و رزومه نویسی

لطفا کلیه موارد را با دقتی شایسته، پر کنید.
  • کاربر گرامی جهت فرستادن مرسوله های پستی موسسه محاسبان پر کردن این بخش الزامی است.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .