چرا به مشاوره مالیاتی (Tax advice) نیاز دارید؟

شما به عنوان صاحب کسب و کار به احتمال صد در صد در حال مبارزه با غول مالیات و طی کردن هفت خوان آن می‌باشید. داشتن یک مشاور مالیاتی خوب در این مسیر به شما کمک می‌کند تا از جرائم مالیاتی سنگین در امان بمانید و یا حتی از تخفیف‌ها و معافیت‌های آن آگاه شوید.
مشاورهای موسسه حسابداری محاسبان که از اعضای جامعه مشاورین رسمی مالیاتی ایزان نیز می‌باشند با سال‌ها تجربه میدانی در بنگاه‌های اقتصادی بزرگ راهنمای شما خواهند بود.

مشاور مالیاتی کیست؟

در دنیای کسب‌وکار، حوزه مدیریت مالیاتی یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که به توجه ویژه‌ای نیاز دارد، زیرا مواجهه با قوانین و مقررات مالیاتی نیازمند دانش حقوقی به‌روز و پیچیده است که کسب‌وکارها بدون بهره‌مندی از مشاور مالیاتی نمی‌توانند به راه‌حل‌های اثربخش دست پیدا کنند.
“مشاور مالیاتی”، کسی است که بر قوانین مالیاتی اشراف دارد. او با دانش و تخصص به‌روز خود می‌تواند نکات ظریف مالیاتی را شناسایی کند و با تحلیل اطلاعات موجود و ارائه مشاوره‌های تخصصی، بار مالیاتی کسب‌وکار شما را کاهش دهد. به همین خاطر، وجود یک مشاور مالیاتی مجرب و حرفه‌ای می‌تواند نقش به‌سزایی در موفقیت شرکت‌ها داشته باشد.

یک مشاور مالیاتی حرفه‌ای چه وظایفی دارد؟

یک مشاور مالیاتی حرفه‌ای کسی است که بتواند در رابطه با مسائل مختلف مالیاتی به افراد، مشاغل و سازمان‌ها مشاوره مالیاتی بدهد و به آن‌ها کمک کند تا از پرداخت مالیات‌های سنگین در امان بمانند. برای درک بهتر شرح وظایف مشاور مالیاتی، در این بخش به بیان تعدادی از رایج‌ترین وظایف مشاوران مالیاتی می‌پردازیم:

 • در مورد قوانین مالیاتی تحقیق کند و دانش مالیاتی خود را به‌روز نگه دارد.
 • اظهارنامه مالیاتی را تهیه و تنظیم کند.
 • در طول ممیزی‌ها، به افراد راهنمایی و مشاوره تخصصی ارائه دهد.
 • در برنامه‌ریزی مالیاتی به افراد کمک کند.

پکیج های مشاوره مالیات محاسبان

پکیج تجاری

یکی از خدمات محاسبان ارائه مشاوره مالیاتی حضوری به مودیان عزیز است، در این نوع مشاوره کارشناس به صورت حضوری پرونده مالیاتی شما را مورد بررسی قرار داده و در جریان مشکلات پرونده مالیاتی شما قرار می‌گیرد. همچنین به راحتی تحریر لوایح مالیاتی نیز انجام خواهد شد.

60 دقیقه مشاوره مالیاتی حضوری

6,000,000 تومان

2,999,000 تومان

پکیج اقتصادی

تفاوت چندانی در مشاوره مالیاتی تلفنی با آنلاین وجود ندارد، فقط اگر قصد دارید که از طریق چت واتساپ، گوگل میت یا ایمیل پرونده‌های مالیاتی شما مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد و در سریع‌ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید، مشاوره مالیاتی آنلاین بسیار مناسب و مقرون به صرفه است

40 دقیقه مشاوره مالیاتی آنلاین

3,000,000 تومان

1,499,000 تومان

پکیج پایه

مودیان عزیزی که امکان دریافت مشاوره امور مالیاتی حضوری به هر دلیلی را ندارند. از مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنند. این گزینه بیشتر برای افرادی که خارج از اصفهان هستند مناسب است. همچنین می‌توانید قبل از تعیین وقت؛ با شماره تلفن 0314020 تماس حاصل بفرمایید و مشاوره بگیرید.

20 دقیقه مشاوره مالیاتی تلفنی

1,000,000 تومان

499,000 تومان

چه کسانی به مشاور مالیاتی نیاز دارند؟

از آنجا که دولت موظف است از کلیه اشخاصی که به‌نحوی درآمد دارند مالیات دریافت کند، خواه در گذشته کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده باشید یا بخواهید به‌تازگی برای راه‌اندازی آن اقدام کنید، به مشاور مالیاتی نیاز دارید.

مشاور مالیاتی اشخاص حقیقی

مشاور مالیاتی می‌تواند در مسائل مالیاتی مربوط به درآمدها، سرمایه‌گذاری‌ها، اموال و مالیات‌های دیگر به اشخاص حقیقی مشاوره دهد. به‌گونه‌ای که در رابطه با بهینه‌سازی ساختار مالی، کاهش بار مالیاتی قانونی، استفاده از تسهیلات مالیاتی و موارد دیگر، اشخاص حقیقی می‌توانند از راهنمایی‌های مشاور مالیاتی استفاده کنند.

مشاور مالیاتی اشخاص حقوقی

علاوه بر افراد حقیقی، کمک گرفتن از مشاور مالیاتی برای اشخاص حقوقی نیز حیاتی است، زیرا شرکت‌ها و سازمان‌ها به کمک مشاور مالیاتی می‌توانند در مواردی مثل برنامه‌ریزی مالیاتی، بهینه‌سازی ساختار مالی، مدیریت مالیاتی بین‌المللی و رفع ابهامات مالیاتی بهترین عملکرد را داشته باشند. همچنین در صورت بروز هرگونه اختلاف مالیاتی، اشخاص حقوقی می‌توانند از راهنمایی‌های مشاوران مالیاتی بهره‌مند شوند و چالش‌های مالیاتی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

مسیر دریافت مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

برندهای معتبری که از ما مشاوره مالیاتی گرفته‌اند

از چه کسانی مشاوره مالیات می‌گیرید؟

مشاور مالیاتی در اصفهان

استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی، یکی از تاثیرگذارترین اقداماتی است که یک کسب‌وکار می‌تواند برای رشد و پیشرفت خود در نظر بگیرد. در همین راستا، ما در محاسبان با بهره‌گیری از نظرات متخصصان حقوقی مجرب و حرفه‌ای پکیج‌هایی را برای شما آماده کرده‌ایم که در سه نوع پایه، اقتصادی و تجاری می‌توانند راهنمای شما باشند. از آنجایی که ممکن است هر کسب‌وکار نیازهای منحصربه‌فردی داشته باشد، می‌توانید با توجه به شرایط و اهداف خود مناسب‌ترین بسته مشاوره مالیاتی را انتخاب کنید.

دستاوردهای جلسه مشاوره مالیاتی با محاسبان

ویژگی‌های یک مشاور مالیاتی حرفه‌ای چیست؟

مشاورین مالیاتی برتر در زمینه حسابداری، مالیاتی و حوزه‌های مالی دانش و تخصص کافی دارند و بر قوانین حقوقی مالیاتی مسلط هستند. یک مشاور مالیاتی خوب علاوه بر اینکه شما را از جریمه‌ها و بدهی‌های مالیاتی سنگین نجات می‌دهد، می‌تواند شما را راهنمایی کند تا از تخفیف‌ها، معافیت‌ها و کاهش قانونی مالیات بهره مند شوید. 4ویژگی کلیدی یک مشاوره مالیاتی عبارت است از:

 • تسلط و آگاهی کامل از قوانین مالیاتی و تمامی ماده‌ها و تبصره‌های موجود: این مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاور مالیاتی متخصص است. یک مشاور با اشراف کامل بر قوانین می‌تواند موکل خود را از پرداخت مالیات‌های سنگین معاف کرده و در حل مشکلات مالیاتی یاری دهد.
 • داشتن تجربه کاری و سابقه مرتبط و درخشان: تجربه کاری یک مشاور مالیاتی تاثیر مستقیمی در نتیجه مشاوره مالیاتی او دارد. هرچقدر تجربه مشاوری که انتخاب می‌کنید بالاتر باشد، او با پرونده‌های بیشتری سروکار داشته و راه و چاه را به خوبی می‌شناسد. در نهایت با کمک تجربه خود، می‌تواند به شما راهکارهای کاربردی بسیاری را پیشنهاد دهد.
 • داشتن تخصص و توانایی بالا در تنظیم و نوشتن لوایح قانونی: یک مشاور مالیاتی خوب باید تخصص و توانایی بالایی در تنظیم و نوشتن اظهارنامه‌ها و لوایح مالیاتی داشته باشد. اگر در ابتدا اظهارنامه‌ها و لایحه‌ها به درستی نوشته شوند و مغایرتی در آن‌ها مشاهده نشود، احتمال بروز مشکل و همچنین اعمال مالیات‌های سنگین به علت تشخیص مغایرت‌ها، کمتر است.
 • رشته تحصیلی مرتبط و مدارک: یک مشاور امور مالیاتی باید دارای تحصیلات آکادمیک در رشته‌های مالی و حسابداری باشد و علم تئوری او از امور مالی و مالیاتی بالا باشد و همچنین در حوزه علوم حسابداری دارای تخصص باشد. تا بتواند مشکلات مالی و مغایرت‌های حسابداری را رفع و رجوع کند.

در چه زمینه‌هایی می‌توانید مشاوره مالیاتی بگیرید؟

تفاوتی ندارد که صاحب یک کسب و کار بزرگ هستید یا کوچک، پزشک هستید یا کارمند، در زمینه‌های مختلف می‌توانید از خدمات مشاوره مالیاتی محاسبان استفاده کنید.

 • مالیات بر ارث: نحوه پرداخت و محاسبه مالیات بر ارث همیشه یکی از سوالات رایج حقوقی بوده و هست. طبیعی است که وقتی شخصی فوت می‌کند، باید در مورد اموال و دارائی‌های او روشنگری انجام شود. با بهره گیری از مشاوره مالیاتی می‌توانید از حق  و حقوق خود دفاع کنید.
 • مالیات سکه: میزان مالیات بر سکه برای خریداران مختلف، متفاوت است. این میزان باتوجه به بخشنامه سازمان امور مالیاتی تعیین می‌شود. آیا می‌توان نسبت به میزان مالیات تعیین شده از سوی سازمان امور مالیاتی اعتراض کرد؟ بله با راهنمایی مشاوران مالیاتی محاسبان این امر شدنی است.
 • مالیات بر درآمد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی درآمد مختص خود را دارند. دولت هم برای کاهش فاصله طبقاتی و کسب درآمد، روی انواع درآمدها مالیات وضع می‌کند. پرداخت مالیات بر درآمد برای همه اشخاص ضروری است. فقط در برخی موارد و تحت شرایط خاصی، برخی درآمدها معاف از پرداخت مالیات هستند. 
 • مالیات کارتخوان: ماده ۱۱ قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، بانک مرکزی را مکلف به ارسال مشخصات کلیه کارتخوان‌ها به سازمان امور مالیاتی کرده است. طبق این قانون که در مهر ماه سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید، همه اشخاصی که دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت الکترونیک دارند، شامل این ماده می‌شوند و موارد دیگر.

سوالات متداول

فرآیند درخواست مشاوره به چه صورت است؟

ما در محاسبان با بهره‌گیری از نظرات متخصصان حقوقی مجرب و حرفه‌ای پکیج‌هایی را برای شما آماده کرده‌ایم که در سه نوع پایه، اقتصادی و تجاری می‌توانند راهنمای شما باشند.

برای شهرستان‌ها مشاوره مالیاتی چگونه انجام می‌شود؟

مودیان عزیزی که امکان دریافت مشاوره امور مالیاتی حضوری به هر دلیلی را ندارند. از مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنند. این گزینه بیشتر برای افرادی که خارج از اصفهان هستند مناسب است.

هزینه مشاوره مالیاتی چقدر است؟

صاحبان کسب و کارها و بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند با توجه به نیاز خود با پرداخت حداقل 499 هزار تومان، بهترین مشاوره مالیاتی را از متخصصان حقوقی مجرب دریافت کنند.

تعیین وقت مشاوره مالیاتی

کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت

نام و نام خانوادگی (الزامی)
شماره موبایل (الزامی)
پرسش‌های مالیاتی (الزامی)
انتخاب نوع مشاوره(Required)
نوع مشاوره را تعیین نمایید
وقت مشاوره(Required)
وقت مشاوره را تعیین نمایید