چرا به مشاوره مالیاتی نیاز دارید؟

شما به عنوان صاحب کسب و کار به احتمال صد در صد در حال مبارزه با غول مالیات و طی کردن هفت خوان آن می‌باشید. داشتن یک مشاور مالیاتی خوب در این مسیر به شما کمک می‌کند تا از جرائم مالیاتی سنگین در امان بمانید و یا حتی از تخفیف‌ها و معافیت‌های آن آگاه شوید.
مشاورهای موسسه حسابداری محاسبان که از اعضای جامعه مشاورین رسمی مالیاتی ایزان نیز می‌باشند با سال‌ها تجربه میدانی در بنگاه‌های اقتصادی بزرگ راهنمای شما خواهند بود.

مشاوره مالیاتی
پخش ویدیو

ویژگی‌های یک مشاور مالیاتی حرفه‌ای چیست؟

مشاورین مالیاتی برتر در زمینه حسابداری، مالیاتی و حوزه‌های مالی دانش و تخصص کافی دارند و بر قوانین حقوقی مالیاتی مسلط هستند. یک مشاور مالیاتی خوب علاوه بر اینکه شما را از جریمه‌ها و بدهی‌های مالیاتی سنگین نجات می‌دهد، می‌تواند شما را راهنمایی کند تا از تخفیف‌ها، معافیت‌ها و کاهش قانونی مالیات بهره مند شوید. 4ویژگی کلیدی یک مشاوره مالیاتی عبارت است از:

  • تسلط و آگاهی کامل از قوانین مالیاتی و تمامی ماده‌ها و تبصره‌های موجود: این مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاور مالیاتی متخصص است. یک مشاور با اشراف کامل بر قوانین می‌تواند موکل خود را از پرداخت مالیات‌های سنگین معاف کرده و در حل مشکلات مالیاتی یاری دهد.
  • داشتن تجربه کاری و سابقه مرتبط و درخشان: تجربه کاری یک مشاور مالیاتی تاثیر مستقیمی در نتیجه مشاوره مالیاتی او دارد. هرچقدر تجربه مشاوری که انتخاب می‌کنید بالاتر باشد، او با پرونده‌های بیشتری سروکار داشته و راه و چاه را به خوبی می‌شناسد. در نهایت با کمک تجربه خود، می‌تواند به شما راهکارهای کاربردی بسیاری را پیشنهاد دهد.
  • داشتن تخصص و توانایی بالا در تنظیم و نوشتن لوایح قانونی: یک مشاور مالیاتی خوب باید تخصص و توانایی بالایی در تنظیم و نوشتن اظهارنامه‌ها و لوایح مالیاتی داشته باشد. اگر در ابتدا اظهارنامه‌ها و لایحه‌ها به درستی نوشته شوند و مغایرتی در آن‌ها مشاهده نشود، احتمال بروز مشکل و همچنین اعمال مالیات‌های سنگین به علت تشخیص مغایرت‌ها، کمتر است.
  • رشته تحصیلی مرتبط و مدارک: یک مشاور امور مالیاتی باید دارای تحصیلات آکادمیک در رشته‌های مالی و حسابداری باشد و علم تئوری او از امور مالی و مالیاتی بالا باشد و همچنین در حوزه علوم حسابداری دارای تخصص باشد. تا بتواند مشکلات مالی و مغایرت‌های حسابداری را رفع و رجوع کند.

پکیج های مشاوره مالیات محاسبان

پکیج تجاری

یکی از خدمات محاسبان ارائه مشاوره حضوری به مودیان عزیز است، در این نوع مشاوره کارشناس به صورت حضوری پرونده مالیاتی شما را مورد بررسی قرار داده و به صورت حضوری در جریان مشکلات مالیاتی شما قرار می‌گیرد. همچنین به راحتی تحریر لوایح مالیاتی انجام خواهد شد.

120 دقیقه مشاوره مالیاتی حضوری

6,000,000 تومان

2,999,000 تومان

پکیج اقتصادی

تفاوت چندانی در مشاوره مالیاتی تلفنی با آنلاین وجود ندارد، فقط اگر قصد دارید که از طریق چت واتساپ، گوگل میت یا ایمیل پرونده‌های مالیاتی شما مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد و بدون در نظر گرفتن زمان و مکان پاسخ خود را سریع دریافت کنید بسیار مناسب است. 

60 دقیقه مشاوره مالیاتی آنلاین

3,000,000 تومان

1,499,000 تومان

پکیج پایه

مودیان عزیزی که امکان دریافت مشاوره امور مالیاتی حضوری به هر دلیلی را ندارند. از مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنند. این گزینه بیشتر برای افرادی که خارج از اصفهان هستند مناسب است. همچنین می‌توانید قبل از تعیین وقت؛ با شماره تلفن 0314020 تماس حاصل بفرمایید و مشاوره بگیرید.

20 دقیقه مشاوره مالیاتی تلفنی

1,000,000 تومان

499,000 تومان

در چه زمینه‌هایی می‌توانید مشاوره مالیاتی بگیرید؟

تفاوتی ندارد که صاحب یک کسب و کار بزرگ هستید یا کوچک، پزشک هستید یا کارمند، در زمینه‌های مختلف می‌توانید از خدمات مشاوره مالیاتی محاسبان استفاده کنید.

  • مالیات بر ارث: نحوه پرداخت و محاسبه مالیات بر ارث همیشه یکی از سوالات رایج حقوقی بوده و هست. طبیعی است که وقتی شخصی فوت می‌کند، باید در مورد اموال و دارائی‌های او روشنگری انجام شود. با بهره گیری از مشاوره مالیاتی می‌توانید از حق  و حقوق خود دفاع کنید.
  • مالیات سکه: میزان مالیات بر سکه برای خریداران مختلف، متفاوت است. این میزان باتوجه به بخشنامه سازمان امور مالیاتی تعیین می‌شود. آیا می‌توان نسبت به میزان مالیات تعیین شده از سوی سازمان امور مالیاتی اعتراض کرد؟ بله با راهنمایی مشاوران مالیاتی محاسبان این امر شدنی است.
  • مالیات بر درآمد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی درآمد مختص خود را دارند. دولت هم برای کاهش فاصله طبقاتی و کسب درآمد، روی انواع درآمدها مالیات وضع می‌کند. پرداخت مالیات بر درآمد برای همه اشخاص ضروری است. فقط در برخی موارد و تحت شرایط خاصی، برخی درآمدها معاف از پرداخت مالیات هستند. 
  • مالیات کارتخوان: ماده ۱۱ قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، بانک مرکزی را مکلف به ارسال مشخصات کلیه کارتخوان‌ها به سازمان امور مالیاتی کرده است. طبق این قانون که در مهر ماه سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید، همه اشخاصی که دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت الکترونیک دارند، شامل این ماده می‌شوند و موارد دیگر.

مسیر دریافت مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

برندهای معتبری که از ما مشاوره مالیاتی گرفته‌اند

از چه کسانی مشاوره مالیات می‌گیرید؟

دستاوردهای جلسه مشاوره مالیاتی با محسابان

سوالات متداول

فرآیند درخواست مشاوره به چه صورت است؟

مشاوره به صورت تلفنی انجام می‌پذیرد. پس از تکمیل فرم درخواست مشاوره مالیاتی، با تجربه ترین و خبره ترین مشاوران با شما تماس خواهند گرفت.

تفاوت مشاوره مالیاتی و مالی چیست؟

مشاوره مالیاتی سبب به حداقل رساندن میزان مالیات سازمان می‌شود در حالی که مشاوره مالی در اخذ تصمیمات مهم و سودآور دخیل است.

برای شهرستان‌ها مشاوره مالیاتی چگونه انجام می‌شود؟

اشخاصی که در شهرستان‌ها هستند می‌توانند به صورت تلفنی، از تجربه خبره‌ترین مشاوران مالیاتی بهره ببرند. همچنین پس از جلسه مشاوره مالیاتی، فایل صوتی و متنی جلسه را دریافت خواهند کرد.

هزینه مشاوره مالیاتی چقدر است؟

صاحبان کسب و کارها و بنگاه‌های اقتصادی فقط با پرداخت 299 هزار تومان، بهترین مشاوره مالیاتی را از موسسه محاسبان دریافت خواهند کرد.

تعیین وقت مشاوره مالیاتی

کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت

نام و نام خانوادگی (الزامی)
شماره موبایل (الزامی)
پرسش‌های مالیاتی (الزامی)
انتخاب نوع مشاوره(Required)
نوع مشاوره را تعیین نمایید
وقت مشاوره(Required)
وقت مشاوره را تعیین نمایید